Links Sitemap Επικοινωνία
 
 

 

 

 

 

 


12ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

12ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΫ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

ΣΥ.Π.Π.ΑΤ. - ΣΕΡΡΕΣ 2016

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/6/2016

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΧΑΝΙΑ - ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 24-26, 23-25 )

18:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΝΔΡ. (55+)

2-1 ( 25-22, 20-25, 15-11 )

19:00

ΣΙΡΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΓΥΝ.

2-0 ( 25-14, 25-13 )

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΚΑΒΑΛΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 25-27, 22-25 )

18:00

ΤΕΡΜΙΤΕΣ - ΑΝΑΨΥΧΗ

ΑΝΔΡ. (55+)

0-2 ( 7-25, 14-25 )

19:00

ΒΟΛΟΣ - ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΔΡ. (35+)

0-2 ( 33-35, 26-28 )

ΓΗΠΕΔΟ ΤΕΦΑΑ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΧΑΝΙΑ - ΔΟΞΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΥΝ.

2-1 ( 25-16, 23-25, 15-13 )

18:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΡΑΜΑ

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-14, 25-19 )

19:00

ΑΚΡΑΤΑ - ΚΑΒΑΛΑ

ΓΥΝ.

0-2 ( 13-25, 15-25 )

 
 

ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΪ 11/6/2016

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

10:00

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ

ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 19-25, 21-25 )

11:00

ΔΟΞΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΚΡΑΤΑ

ΓΥΝ.

2-0 ( 25-21, 25-14 )

12:00

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΓΥΝ.

2-0 ( 25-20, 25-12 )

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΒΟΛΟΣ

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-12, 25-14 )

10:00

ΧΑΝΙΑ - ΚΑΒΑΛΑ

ΓΥΝ.

2-1 ( 25-21, 20-25, 15-11 )

11:00

ΧΑΝΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 26-24, 25-17 )

12:00

ΤΕΡΜΙΤΕΣ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΑΝΔΡ. (55+)

0-2 ( 11-25, 26-28 )

ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 11/6/2016

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΔΡΑΜΑ - ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-20, 25-21 )

18:00

ΣΕΡΡΕΣ - ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΝΔΡ. (45+)

1-2 ( 24-26, 25-15, 11-15 )

19:00

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΣΙΡΙΣ

ΓΥΝ.

2-0 ( 25-23, 25-17 )

20:00

ΑΝΑΨΥΧΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-18, 25-16 )

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

17:00

ΑΚΡΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

ΓΥΝ.

0-2 ( 16-25, 14-25 )

18:00

ΧΑΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 22-25, 23-25 )

19:00

ΔΟΞΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ

ΓΥΝ.

1-2 ( 25-23, 23-25, 6-15 )

 
 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2016

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-13, 25-23 )

10:00
ΧΑΝΙΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΥΝ.

0-2 ( 22-25, 15-25 )

11:00
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΑΝΑΨΥΧΗ
ΑΝΔΡ. (55+)
0-2 ( 15-25, 21-25 )
12:00
ΣΕΡΡΕΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΝΔΡ. (45+)

1-2 ( 16-25, 25-23, 11-15 )

ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΔΡ. (45+)

2-1 ( 25-16, 23-25, 15-11 )

10:00
ΔΡΑΜΑ - ΒΟΛΟΣ
ΑΝΔΡ. (35+)

2-0 ( 25-16, 25-18 )

11:00
ΚΑΒΑΛΑ - SIRIS
ΓΥΝ.

2-0 ( 25-23, 25-14 )

12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΝΔΡ. (45+)

0-2 ( 20-25, 17-25 )

ΓΗΠΕΔΟ ΤΕΦΑΑ

Ώρα έναρξης

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9:00
ΚΑΒΑΛΑ - ΧΑΝΙΑ
ΑΝΔΡ. (45+)

2-0 ( 25-22, 25-21 )

10:00
ΔΟΞΕΣ ΔΡΑΜΑΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΥΝ.

2-0 ( 25-20, 25-17 )

11:00
ΤΕΡΜΙΤΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΝΔΡ. (55+)

2-0 ( 25-16, 27-25 )

 

12ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΫ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
ΣΥ.Π.Π.ΑΤ. - ΣΕΡΡΕΣ 2016

 

 


 
   
 

 

 
 
Copyright © GANTON - 2012