Links Sitemap Επικοινωνία
 
 

 

 

 

 

 


13ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα


 



13ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΛΕΫ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
Ε.Ο.ΠΕ., ΣΥ.Π.Π.ΑΤ. και ΣΥ.Δ.ΠΕ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ 2017 - ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΑΝΝΑΣ ΞΕΡΙΚΟΥ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/6/2017
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:00
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΛΙΤΟΧΩΡΟ
ΑΝΔΡ. (55+)
2-0 ( 25-10, 25-18 )
18:15
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΝΔΡ. (55+)
2-0 ( 25-14, 25-22 )
19:30
ΧΑΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΓΥΝ. (35+)
2-0 ( 25-20, 25-11 )
20:45
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΠΛΕΙΑΔΕΣ
ΓΥΝ. (42+)
0-2 ( 12-25, 11-25 )
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΝΔΡ. (35+)
1-2 ( 25-23, 16-25, 11-15 )
18:15
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR
ΑΝΔΡ. (35+)
2-0 ( 25-14, 25-17 )
19:30
ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΝΔΡ. (45+)
2-0 ( 25-19, 25-21 )
20:45
ΣΕΡΡΕΣ - ΒΟΛΟΣ
ΑΝΔΡ. (45+)
2-1 ( 22-25, 25-19, 15-9 )
 
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:00
ΔΟΞΕΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ
ΓΥΝ. (35+)
2-0 ( 25-16, 25-9 )
18:15
ANA PODEROSAS - ΑΚΡΑΤΑ
ΓΥΝ. (42+)
2-0 ( 25-10, 25-10 )
 
ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΪ 17/6/2017
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:00
ΧΑΝΙΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΝΔΡ. (45+)
0-2 ( 22-25, 14-25 )
10:15
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΑΝΔΡ. (55+)
0-2 ( 11-25, 21-25 )
11:30
ΔΟΞΕΣ - ΑρΧΑΙΕΣ
ΓΥΝ. (35+)
1-2 ( 20-25, 29-27, 19-21 )
12:45
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ANA PODEROSAS
ΓΥΝ. (42+)
0-2 ( 9-25, 17-25 )
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:00
ΚΑΒΑΛΑ - ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR
ΑΝΔΡ. (35+)
2-0 ( 25-22, 25-18 )
10:15
ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΝΔΡ. (35+)
0-2 ( 13-25, 22-25 )
11:30
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΕΡΡΕΣ
ΑΝΔΡ. (45+)
2-0 ( 25-23, 26-24 )
12:45
ΑΝΑΨΥΧΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡ. (55+)
2-0 ( 25-22, 25-16 )
 
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:00
ΣΙΡΙΣ - ΧΑΝΙΑ
ΓΥΝ. (35+)
0-2 ( 10-25, 18-25 )
10:15
ΠΛΕΙΑΔΕΣ - ΑΚΡΑΤΑ
ΓΥΝ. (42+)
2-0 ( 25-7, 25-18 )
 
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 17/6/2016
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:30
ΜΟΣΧΑΤΟ - ΧΑΝΙΑ
ΑΝΔΡ. (45+)
2-0 ( 25-21, 25-13 )
18:45
ΒΟΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΝΔΡ. (45+)
0-2 ( 15-25, 19-25 )
     
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:30
ΛΙΤΟΧΩΡΟ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΑΝΔΡ. (55+)
0-2 ( 9-25, 14-25 )
18:45
ΤΕΡΜΙΤΕΣ - ΑΝΑΨΥΧΗ
ΑΝΔΡ. (55+)
0-2 ( 18-25, 19-25 )
     
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
17:30
ΓΕΡΑΚΑΣ - ΑρΧΑΙΕΣ
ΓΥΝ. (35+)
0-2 ( 15-25, 16-25 )
18:45
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΣΙΡΙΣ
ΓΥΝ. (35+)
0-2 ( 23-25, 18-25 )
 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6/2017
 
ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΑΚΙ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:30
ΑΝΑ PODEROSAS - ΠΛΕΙΑΔΕΣ
ΓΥΝ. (42+)
2-0 ( 25-17, 28-26 )
10:30
XANIA - AΡΧΑΙΕΣ (ΘΕΣΗ 1-2)
ΓΥΝ. (35+)
2-0 ( 25-20, 27-25 )
11:30
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΝΔΡ. (35+)
2-0 ( 25-18, 25-14 )
12:30
ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ (ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΝΔΡ. (45+)
2-0 ( 25-18, 25-18 )
13:30
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΑΝΑΨΥΧΗ (ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΝΔΡ. (55+)
1-2 ( 25-15, 27-29, 12-15 )
       
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:30
ΧΑΝΙΑ - ΒΟΛΟΣ (ΘΕΣΗ 5-6)
ΑΝΔΡ. (45+)
1-2 ( 21-25, 25-19, 10-15 )
10:30
ΛΙΤΟΧΩΡΟ - ΤΕΡΜΙΤΕΣ (ΘΕΣΗ 5-6)
ΑΝΔΡ. (55+)
0-2 ( 14-25, 14-25 )
11:30
ΜΟΣΧΑΤΟ - ΣΕΡΡΕΣ (ΘΕΣΗ 3-4)
ΑΝΔΡ. (45+)
2-0 ( 25-14, 25-18 )
12:30
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΘΕΣΗ 3-4)
ΑΝΔΡ. (55+)
2-0 ( 25-19, 25-20 )
13:30
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR-ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΝΔΡ. (35+)
1-2 ( 25-22, 24-26, 5-15 )
       
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΑΛ
Ώρα έναρξης
ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9:30
ΑΚΡΑΤΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΥΝ. (42+)
0-2 ( 14-25, 15-25 )
10:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΓΕΡΑΚΑΣ (ΘΕΣΗ 5-6)
ΓΥΝ. (35+)
2-0 ( 25-11, 25-16 )
11:30
SIRIS - ΔΟΞΕΣ (ΘΕΣΗ 3-4)
ΓΥΝ. (35+)
0-2 ( 15-25, 21-25)
       
       


 
   
 

 

 
 
Copyright © GANTON - 2012